Subiecte asociate
×
Conectați-vă cu Microsoft
Conectați-vă sau creați un cont
Salut,
Selectați un alt cont.
Aveți mai multe conturi
Alegeți contul cu care doriți să vă conectați.

Data lansării:

02.08.2016

Versiune:

versiune de sistem de operare 14393.10

Această actualizare include îmbunătățiri de calitate. În această actualizare nu au fost introduse noi caracteristici ale sistemului de operare. Printre modificările cheie se numără:

  • Fiabilitate îmbunătățită a activităților de fundal și a extensiilor pentru Microsoft Edge.

  • Am tratat problema legată de licențiere care împiedica activarea aplicațiilor.

  • Am tratat problema care împiedica modificarea orientării afișării după atașarea unui suport de andocare de tastatură.

  • Am tratat problema cu scanările de actualizări programate care sunt amânate în timpul stării de veghe conectate.

  • Am tratat problema care uneori împiedica aplicațiile XAML să primească intrări de la tastatură.

  • Am tratat problema legată de înregistrarea evenimentelor în jurnal, care crea alocări virtuale foarte mari.

  • Am tratat problemele care generau un consum ridicat al bateriei atunci când un dispozitiv Windows 10 Mobile era în repaus sau ecranul acestuia era dezactivat.

  • Am tratat probleme suplimentare legate de compatibilitatea cu Cortana, Microsoft Query și Microsoft Excel și de Editorul metodă de intrare pentru coreeană (IME).

Pentru o listă completă a fișierelor afectate, consultați KB3176929.

Aveți nevoie de ajutor suplimentar?

Doriți mai multe opțiuni?

Explorați avantajele abonamentului, navigați prin cursurile de instruire, aflați cum să vă securizați dispozitivul și multe altele.

Comunitățile vă ajută să adresați întrebări și să răspundeți la întrebări, să oferiți feedback și să primiți feedback de la experți cu cunoștințe bogate.

Au fost utile aceste informații?

Cât de mulțumit sunteți de calitatea limbajului?
Ce v-a afectat experiența?
Apăsând pe Trimitere, feedbackul dvs. va fi utilizat pentru a îmbunătăți produsele și serviciile Microsoft. Administratorul dvs. IT va avea posibilitatea să colecteze aceste date. Angajamentul de respectare a confidențialității.

Vă mulțumim pentru feedback!

×